درباره پروژه

درباره پروژه

جشنواره فیلم هلندی (NFF) با دووی رایس (Dewi Reijs) در ماه اوت سال۲۰۱۶( 2016) ارتباط برقرار کرد تا در مورد یک پروژه ای با پناهندگان که درشروع سال مصاحبه کرده بود فکر کند. دوی رایس ارتباطی با دنیس(Dennis) کرد که ایده ای خوبی در این مورد پیداکند. دنیس هم گفت؛ "چرا ما یک فیلم نسازیم " پناهندگانی از کشورهای مختلف که در جلو و پشت صحنه فعال باشند. واین فیلم باید در سال آینده اکران بزرگ در 2017 NFF داشته باشیم. بعد ازاین پاسخ که با اشتیاق زیاد روبرو شد تصمیم گرفته شد که انجام بدهیم . دنیس که رهبری پروژه را بر غهده دارد همراه با دووی تصمیم گرفتند تا در مراسمی درجشنواره به صورت رسمی پروژه را افتتاح کنند . این فیلم در نظر دارد که تا حداکثرممکن پناهندگانی با یک مجوز کار به انها اشتغال وکاردهد(وحقوق دریافت کنند!). به اینصورت، آنها به طوری با همکاران داخلی وخارج از کشور ارتباط برقرارکرده که بتوانند در اینده نزدیک با انها به پروژههای مختلفی بپردازند. در مقابل، فیلمسازان هلندی چیزهای مختلفی یاد می گیرند به عنوان مثال از بچه های سوریه و ایران. وضعیت برد-برددو طرفه.

رفقا و دوستان

رفقا و دوستان

دنیس أوفيريم (آمستردام 1971)، نویسنده و کارگردان،به مدت 25 سال در تئاتر، سینما و تلویزیون . علاوه بر این، کار (دنیس) در آژانس نمایندگان Kemna برای بیش از ده سال، که در آن که در طی آن ارائه بسیاری از تبلیغات و نمایندگان محصولات جهانی و بازیگری. (دنیس) در سال 2009 او به مدت سه ماه سفر به لس آنجلس کرد که در آن به شرکت در یک کارگاه توسط نمایندگی مجموعه (ایوانا چاباک، آیداهو) پرداخت. پس از بازگشت، (دنیس) وقت خود را به نوشتن کارگردانی پرداخت. اویک سری کار های از قبیل کمدی Sophie's web و Fashion planet برای شبکه NT5 انجام داد و همچنین برای شبکه KWF سری سریال کمدی Allvzioneh.omaدرست کرد به همراه ان سه فیلم کوتاه Aandacht AUB! و viskom، بم و FUK IT، که جایزه در جشنواره در فیلم محلی و بین المللی به دست آورد.

دنیس أوفيريم , آغازگر / کارگردان

(دیویی) او فارغ التحصیل آکادمی هنر و تئاتر آمستردام است. از آن به بعد به عنوان یک بازیگر و در سال های اخیر خود را به عنوان یک نویسنده - مدیر تئاتر و فیلم و تلویزیون توسعه داد . به عنوان فارغ التحصیلی خود پروژه مونولوگ "بالای سر خود را" "above your head " در جشنواره بین المللی تئاتر انتخاب باشد. نقش کلیدی در چند نمایشنامه مانند De Stille kracht باند آمستردام به کارگردانی ایوو ون هوو Ivo van Hove علاوه بر این به کار خود را در تئاتر،بعد از آن دیویی برنامه های تلویزیونی متعدد مانند سری Shouf و Flikken Maastricht و Dannni Lowinski و A'dam e.v.a و Moordvrouw انجام داد. آن (دیویی) در ماه نوامبر 2016 در فیلم " Een Echte Vermeer به کارگردانی (Rudolf van den Berg) در مورد نقاشی های جعلی (Han Van Meegeren) بازی درنقش همسرشخصی (آناAnna) ایفای نقش داشت. در سال 2015 به عنوان یک کارگردان برای فیلم کوتاه Debiel ) ) که در مورددختری با نیازهای روانی خاص، بوده و نقش بازیگران در این فیلم Rahima Güngor به عهده داشته انجام داده است.

دیوی رایس, آغازگر / مدیر پروژه

(إن-سو رادستيك ) از آن آغاز کار خود را به عنوان یک تهیه کننده و کارگردان برای تعداد زیادی از برنامه ها و کارهی تبلیغاتی در هلند شد. او نقش مهمی در تولید برنامه های خلاق در تولید BINGER از فیلمهای آزمایشگاه EAVE به عنوان بخشی از شبکه ایفا کرده است. او همچنین کارگردانی یک فیلم مستند، در کره در مورد فیلمساز مشهور پیم د لا پارا Pim de la Parra معروف شده است. اخرین کار مستند خود را در تلویزیون در ماه دسامبر در EO اکران می شود. (إن-سو رادستيك ) شروع به تولید انواع فیلم هایی مانند Carmen Van Het Noorden , Spion van oranje و Het Bombardment شد . همچنین یک فیلم مستند در مورد یکی از معروف ترین مغازه ها در هلند Het Geheim van de Hema به تولید رساند. و یک فیلم در مورد Hollandse Nieuwe در Nieuwe Alharring در موردماهیگیران در هلند کرد. از آنجا به بعد از سال 2015، او به عنوان مدیر اجرایی در CineCrowd شد.

إن-سو رادستيك , تهيه كننده

(ارنی تی) دراما ، منتقد ، مشرف و ویرایشگر متن است. کارهای متعددی در توسعه فیلم و تلویزیون در چندین تولیدات داشته است. فغالیت اودر مطالعه ادبیات و زبان هلندی، و برای یک مدت طولانی به عنوان یک ناشر در رسانه ها و همجنین یک مدرس دانشگاه بوده است، در فیلم و تلویزیون Sciences (UvA) فعال بود و سخنرانی خود را در فیلم و تاریخ سینما از سال 1992 به نقل و تحلیل پرداخته است. (ارنی)علاوه بر آن به عنوان یک معلم در آکادمی فیلم هلندی کار می کند . در سال 1992، موفق به کسب جایزه پیر گیل Pierre Bayle-price برای جشنواره انتقاد فیلم شد . همچنین او یک مشاور Feature Film و مشاور Media Fund برای فیلم هلندی شدDutch Film Fund. او عضو در یک کارگاه آریستا Arista به توسعه متون، و یک سمپوزیوم در داستان نوسی برای رابرت مک کی بود و به عنوان یک سرپرست و سردبیر فیلمنامه و متون و دراما برای فیلم اینتر آلیا IDTV و KRO و Submarine Lemming Film, Pupkin, Rinkel Film فیلم وFu Works از دهه هشتاد کار کرده است.

ارنی تی, استاد راهنما اسکریپت

فیلم شروع پروژه

فیلم شروع پروژه

درجشنواره فیلم هلندی در اوترخت (Utrecht) فیلم معرفی پروژه دوستان درسالنی پرجمعیت و پر علاقه مند توسط بازیگر و کارگردان کاترین ون بردن Katrien van Beurden ( رهبرهتل تئاتر شجاعت Theatre Hotel Courage) وQ&A ارائه برگزارو معرفی شده،

تصاویر

با همكاري و تشكر از

با همكاري و تشكر از

تماس با ما

تماس با ما

BEZOEKADRES

-----------------

Stichting The Buddy Film project

Grote Wittenburgerstraat 7

1018 KV Amsterdam

EMAIL

buddyfilmproject@gmail.com

FACEBOOK
www.facebook.com/thebuddyfilmproject
INSTAGRAM
www.instagram.com/buddyfilmproject

برای ایجاد ارتباط با پروژه فیلم دوستان، لطفا به ما یک پیام ارسال کنید

  • Please use a REAL email address so that we can get back to you.